Začetna stran Operativa Intervencije 27.2.2013 Dimniški požar

27.2.2013 Dimniški požar

PGD Kamnik požar Stranje 07Ob 20.42 smo bili obveščeni s strani ReCO Ljubljana, da je v stanovanjski hiši v Spodnjih Stranjah prišlo do dimniškega požara. Istočasno je bilo o dogodku obveščeno tudi teritorialno društvo PGD Kamniška Bistrica. Iz našega društva je na intervencijo odšlo 7 gasilcev z voziloma GVC 16/24 in TRV.

Po prihodu na kraj smo skupaj z gasilci iz Kamniške Bistrice s pomočjo termovizijske kamere pregledali celotni objekt ter izvedli ostale ukrepe v smeri zmanjšanja intenzitete gorenja saj v dimniku. Po približno pol ure smo kraj zapustili, do popolnega izgoretja saj pa je na požarni straži ostalo 8 gasilcev iz PGD Kamniška Bistrica, ki so na kraj prispeli z voziloma GVGP-1 in GVC 16/24. Na intervenciji so bili prisotni tudi policisti, skupaj se je na poziv odzvalo 13 naših članov.

imageimageimageimageimageimageimage